Myynti

Lauri Jokinen
Avainasiakaspäällikkö
+358 3 628 0120
lauri.jokinen@accepta.fi

Pasi Rulamo
Avainasiakaspäällikkö
+358 400 813 181
pasi.rulamo@accepta.fi

Ville Aalto
Tuotepäällikkö
+358 405 304 303
ville.aalto@accepta.fi

Salla Kekäläinen
Myyntiassistentti
+358 3 628 010
salla.kekalainen@accepta.fi

Tuija Salminen
Myyntiassistentti
Puh. +358 3 628 010
tuija.salminen@accepta.fi

Logistiikka & hankinta

Ari-Pekka Gustafsson
Logistiikka- ja hankintapäällikkö
+358 400 607 636
ari-pekka.gustafsson@accepta.fi

Yuhani Dukpa
Layout ja hyllytys
+358 40 562 9766
yuhani.dukpa@accepta.fi

IT

Johan Hakkesteegt
ATK Päällikkö
johan.hakkesteegt@accepta.fi

Hallinto

Harri Jokinen
Toimitusjohtaja

Satu Turtiainen
Controller & HR asiantuntija
+358 3 628 010
satu.turtiainen@accepta.fi

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Accepta Oy

+358 3 628 010

Orsitie 9 13430
Hämeenlinna

+358 3 628 0155